Yunus Meşe

öyküleri; Üslup, Dergâh ve İzdiham dergilerinde yayımlandı. Şu an öykü ve öykü eleştirilerinin yayımlandığı PaltoÖykü Fanzininde öykü editörlüğü de yapan Yunus Meşe, İzdiham Dergisinde de öykü, kitap tanıtım yazıları, söyleşi ve öykü eleştirileriyle yer almaya devam ediyor. Yazar, görme engelliler sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

Yunus Meşe

1992 Malatya doğumlu. Lisans Eğitimini Gazi Üniversitesinde tamamladı. Çeşitli dergi ve fanzinlerde görev alan yazarın öyküleri; Üslup, Dergâh ve İzdiham dergilerinde yayımlandı. Şu an öykü ve öykü eleştirilerinin yayımlandığı PaltoÖykü Fanzininde öykü editörlüğü de yapan Yunus Meşe, İzdiham Dergisinde de öykü, kitap tanıtım yazıları, söyleşi ve öykü eleştirileriyle yer almaya devam ediyor. Yazar, görme engelliler sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

1992, Malatya. He graduated from Gazi University. His short stories were published in Üslup, Dergâh and İzdiham. Now, he is short story editor of PaltoÖykü fanzine and publishes his short stories, reviews, interviews and critics on short story in İzdiham. He also teaches in the school for the blind.