Elçin Suçin

Şiirleri ve öyküleri Son Duvar, Kurgan, Şiirden, Duvar, Türk Dili, Hece, Dünyanın Öyküsü, Hece Öykü, Öykülem ve Sincan İstasyonu dergilerinde yayınlandı.

Elçin Suçin

Denizli’de doğdu. Gazi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Anabilim Dalı’ndan mezun oldu. İngiltere’de proje yönetimi üzerine eğitim aldı. Halen proje uzmanı olarak çalışma hayatına devam etmektedir. Şiirleri ve öyküleri Son Duvar, Kurgan, Şiirden, Duvar, Türk Dili, Hece, Dünyanın Öyküsü, Hece Öykü, Öykülem ve Sincan İstasyonu dergilerinde yayınlandı. Yayınlanmış eserleri: Büyüklere Şiirler Büyüleyen Hayatlar (Kurgan Yayınları, 2012), Aşktan ve Savaştan Başka Nedir ki Hatırlanan? (Kırmızı Yayınları, 2015).

She was born in Denizli. She graduated from International Relations Department. She received training in England on project management. She is currently working as a project expert. Her poems and short stories appeared in literary magazines such as Son Duvar, Kurgan, Şiirden, Duvar, Türk Dili, Hece, Dünyanın Öyküsü, Hece Öykü, Öykülem, and Sincan İstasyonu. Her published poetry books are as follows: Büyüklere Şiirler Büyüleyen Hayatlar (Poems for the Giants and Enchanting Lives; Kurgan Publishing, 2012), Aşktan ve Savaştan Başka Nedir ki Hatırlanan? (Nothing is Left to Remember Except Love and War; Kırmızı Publishing, 2015)